Co se děje u Nefritů

POZÓÓÓÓÓR kamarádi a přátelé a příznivci Nefritu

08.06.2021 16:33
Na vědomost se dává,že s pomocí nových rytířů se povedlo probudit Nefrit z dlouhého spánku. V dohledné době (to je co nejdříve) Vám nové muzikanty  představíme něco nahrajem a tváře vyfotíme, tedy pokud chvíli postojí.Už se na Vás těšíme a budeme doufat,že Vy také. Samozřejmě plán akcí bude...

Nové složení

10.10.2017 22:08
Po dlouhém seznamování, oťukávání, přetrháním kilometrů strun , vypití mnoha piv a kořalek a hlasitého skřípění zubů našich manželek a přítelkyň je zde nové složení Nefritu. Po odehrání několika akcí jsme usoudili, že je to pecka :)) Takže vy , kdo jste nám zachovali přízeň, sledujte náš kalendář...

BG Nefrit - Již brzy také na Facebooku a Instagramu

13.07.2016 22:38
Zdravíme všechny příznivce naší kapely , již nějakou chvíli si pohráváme s myšlenkou vytvoření oficiálního facebookového profilu a profilu na celosvětově známé síti Instagram . Abychom navázali na již dříve avizovanou skutečnost změn , zdá se nám tato chvíle velmi příhodná . Právě proto v těchto...

Malá, bezvýznamná změna v obsazení

26.06.2016 14:55
Bohužel musím oznámit, že z osobních důvodů jsem nucen ukončit svou činnost v kapele. Zda to bude trvalá nebo jen dočasná záležitost, záleží na spoustě okolností, které v této chvíli nejsem schopen posoudit. Nezlobte se na mne, hrálo se mi s vámi dobře, ale… A vůbec, život jde dál a nikdy nevíme co...

Pátek v Prorock baru

22.06.2016 11:03
Narychlo ještě jedna pozvánka. Tento pátek 24. června hrajeme v Prorock baru k poslechu, možná k tanci a podobným vylomeninám. Přijďte všichni, kdo máte rádi dobrou muziku.

Benátská noc

15.06.2016 07:13
Všechny příznivce zveme 2. července na "Benátskou noc" u rybníka ve Spolí. Vemte sebou známé i neznámé kamarády a kamarádky a přijďte si poslechnout a zatančit na přírodní travnatý parket. Začínáme v 19.00 hodin. Občerstvení je zajištěné, počasí objednané, takže už chybíte jen vy. Čím více nás...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>